Напрямки інтернів:

PreSales

Інтернатура IT-Паростку

Мрієте про хорошу роботу, але бракує досвіду? Не впадайте у відчай, IT-Паросток відкриває безкоштовну інтернатуру для випускників курсів та ВУЗів!

Ми даємо унікальну можливість отримати всі знання, навички й компетенції для того, щоб стати затребуваним спеціалістом. Престижна робота ближче, ніж ви думаєте! Онлайн-інтернатура – це місток до роботи мрії.

Інтернатура від IT-Паростку – це не просто навчання. З нами ви почнете створювати круті проєкти з нуля, та що найважливіше, отримувати під них фінансування. Це справжня робота в команді над реальними проєктами, кошти на які можна і треба отримувати!

Переваги

Наша інтернатура дає унікальні переваги, що допоможуть вам у подальшому кар’єрному зростанні.

Реальний досвід

Ви берете участь у проєктах та запускаєте їх з нуля. Ви отримуєте безцінний досвід, в якому зацікавлені роботодавці

Розуміння аудиторії

На відміну від інших курсів, які роблять внутрішні проєкти, благоотримувачами у вашому випадку будуть реальні користувачі. Ви отримаєте точне розуміння того, що прагне потенційний замовник. Ці знання залишаться з вами назавжди.

Визнання

Інтернатура IT-Паростку – це не просто курси. Наші проєкти погоджуються іншими організаціями, в тому числі на державному рівні.

PreSales

Безкоштовний інтенсив: трансформація у професію майбутнього лише за два-три місяца

Одне натискання кнопки відокремлює вас від інтенсивності. Не гайте часу - акція обмежена!

Ми відкриваємо новий і затребуваний напрямок інтернатури у світовому IT-секторі: PreSales!
PreSales – це етап, на якому проводиться оцінка та планування майбутнього проєкту, для того щоб створити вигідну пропозицію і для клієнта, і для компанії.

Спеціаліст PreSalesВраховує майбутні ризики від взяття проєкту у роботу.Складає план приблизних витрат на трудові ресурси , а також визначає часові рамки виконання поставлених задач.Пропонує клієнту ідеальне рішення його запиту та успішно укладає угоду.Отже, PreSales-менеджер є дуже важливим для компанії, адже він дає можливість отримати більше проєктів та підійти до них максимально підготовленими.Якщо ти полюбляєш спілкування, вмієш переконувати та досягати поставлених цілей, мрієш потрапити у сферу IT, то ця професія саме для тебе.
Які необхідні знання та навички?Досвід роботи у продажах.Дуже добрі письмові та усні навички висловлювання та спілкування.Хочеш освоїти нову, сучасну та затребувану професію, маєш бажання розвиватися та навчатися.Комунікабельні, відповідальні, відкриті до фідбеку.Швидко засвоюєш матеріал та горите отримати новий досвід.Маєш Intermediate рівень англійської та вільну письмову та усну українську.
Що ти отримаєш після успішного проходження інтернатури?Досвід роботи із реальними потенційними клієнтами та навички правильного PreSales, які вже у найближчому майбутньому дадуть тобі можливість стати затребуваним спеціалістом.Практичний професійний досвід в галузі роботи з різними стратегіями, зростання партнерської мережі та реалізації проєктів у сфері правознавства чи цифрової трансформації.Оволодієш високим рівнем інструментарію реалізації пресейл-стратегій.Зрозумієш архітектури рішень, бізнес-аналізу, процесів і функцій проектування в ІТ-аутсорсингових компаніях.Отримаєш досвід керівництва етапом передпродажу або візьмеш участь у передпродажній діяльності для нових або існуючих клієнтів в якості консультанта.Отримаєш досвід у встановленні партнерських зв’язків з продуктовими/аутсорсинговими компаніями.Досвід роботи з холодною базою.
Ще декілька бенефітів, які ми пропонуємоМи проводимо стажування в режимі WorkShop – формат навчання, яке допомагає учасникам отримати знання і одразу застосувати їх на практиці для формування певних навичок.Гарантоване менторство від професійних спеціалістів.Даємо домашні завдання.
Що необхідно, аби приєднатися?Аби потрапити до нас, необхідно пройти конкурс. Конкурс проводиться у формі успішного виконання тестового завдання. Успішне проходження завдання гарантує прийняття Кандидата на стажування. Більше деталей дізнаєтеся пізніше.

Станьте частиною команди IT-Паросток!

Якщо ви обрали інтернатуру, та успішно прошли тестування, будь ласка, ознайомтесь з договорами, внесіть свої персональні дані та погодьтеся з їх умовами.

Відповіді на поширені питання:

 • Інтернатура від IT-Паростку безкоштовна?

  – Так, наша інтернатура повністю безкоштовна. Адже наша місія полягає у сприянні цифровізації та діджиталізації усіх процесів в Україні та підготовці спеціалістів. Оплата вашого навчання здійснюється за рахунок виконаних проектів та реалізованих грантових програм.

 • Навчання дистанційне?

  – Так, курс інтернатури у IT-Паростку повністю дистанційний. Однак ми дуже серйозно ставимося до наших договорів із інтернами. Ваше місце проживання не має значення, важливий лише стабільний доступ до Інтернету. Ми даємо унікальні можливості для набуття досвіду та працевлаштування, однак вимагаємо відповідального ставлення без пропусків та з належним рівнем віддачі.

 • Скільки часу займає інтернатура?

  – Як правило, кілька місяців. Однак, терміни інтернатури можуть відрізнятися в залежності від спеціалізації.

 • Ви гарантуєте працевлаштування?

  – Ми гарантуємо вам знання та навички для здобуття найбільш затребуваних професій на ринку праці. Ви отримуєте можливість самим обирати пропозиції, виходячи з власного досвіду та компетенції.

 • Який досвід потрібен для інтернатури?

  – Досвід залежить від спеціальності, на яку ви претендуєте. Представники курсів та ВУЗів знайдуть тут необхідний досвід та навички для здобуття бажаної роботи. Однак, для деяких позицій досвід не є необхідним критерієм.

 • Чи виплачуються інтернам стипендія?

  – Так, інтернам, які покажуть себе найкраще та принесуть користь проєктам над якими працюють, передбачена стипендія.