Напрямки інтернів:

PenTest

Інтернатура IT-Паростку

Мрієте про хорошу роботу, але бракує досвіду? Не впадайте у відчай, IT-Паросток відкриває безкоштовну інтернатуру для випускників курсів та ВУЗів!

Ми даємо унікальну можливість отримати всі знання, навички й компетенції для того, щоб стати затребуваним спеціалістом. Престижна робота ближче, ніж ви думаєте! Онлайн-інтернатура – це місток до роботи мрії.

Інтернатура від IT-Паростку – це не просто навчання. З нами ви почнете створювати круті проєкти з нуля, та що найважливіше, отримувати під них фінансування. Це справжня робота в команді над реальними проєктами, кошти на які можна і треба отримувати!

Переваги

Наша інтернатура дає унікальні переваги, що допоможуть вам у подальшому кар’єрному зростанні.

Реальний досвід

Ви берете участь у проєктах та запускаєте їх з нуля. Ви отримуєте безцінний досвід, в якому зацікавлені роботодавці

Розуміння аудиторії

На відміну від інших курсів, які роблять внутрішні проєкти, благоотримувачами у вашому випадку будуть реальні користувачі. Ви отримаєте точне розуміння того, що прагне потенційний замовник. Ці знання залишаться з вами назавжди.

Визнання

Інтернатура IT-Паростку – це не просто курси. Наші проєкти погоджуються іншими організаціями, в тому числі на державному рівні.

PenTest

Безкоштовний інтенсив: трансформація у професію майбутнього лише за два-три місяца

Одне натискання кнопки відокремлює вас від інтенсивності. Не гайте часу - акція обмежена!

Ми відкриваємо новий і затребуваний напрямок інтернатури у світовому IT-секторі: PenTest!Оскільки частота та серйозність порушень безпеки з кожним роком зростає, організації ніколи не мали більшої потреби в тому, щоб зрозуміти, як вони можуть протистояти атакам. Такі нормативні акти, як PCI DSS і HIPAA, вимагають періодичного pen test, щоб відповідати їхнім вимогам. Цей тип техніки виявлення дефектів виявляє як відомі, так і невідомі недоліки програмного забезпечення та вразливості безпеки, включно з невеликими, які самі по собі не викликають особливого занепокоєння, але можуть завдати матеріальної шкоди в рамках складної моделі атакиЗа останній тиждень було відкрито 300 позицій на PenTest в США, середня зарплата яких сягає $110`000/рік.Вказана статистика вказує на посилення тенденції до прийняття цього типу техніки для виявлення вразливостей програмного забезпечення.
Які необхідні знання та навички?знання англійської на рівні Pre-Intermediate;вміння працювати в командному рядку Linux або MacOs;бонусом буде наявність навичок QA.
Що ви отримаєте після успішного проходження інтернатури? Досвід з Kali Linux, OWASP ZAP та іншими інструментами! Найкращих чекає оплачувана інтернатура за напрямком CyberSecurity і після навчання – запрошення на першу роботу в цій сфері!
Ще декілька бенефітів, які ми пропонуємоМи проводимо стажування в режимі WorkShop – формат навчання, яке допомагає учасникам отримати знання і одразу застосувати їх на практиці для формування певних навичок.Гарантоване менторство від професійних спеціалістів.Даємо домашні завдання.Як мінімум, кожен із учасників, який пройде до кінця – отримає потрібні знання у сфері Cyber Security!
Що необхідно, аби приєднатися?Аби потрапити до нас, необхідно пройти олімпіаду. Олімпіада проводиться у формі успішного виконання тестового завдання по перевірці вразливостей сайтів. Успішне проходження завдання гарантує прийняття Кандидата на стажування. Критерій успішності — кількість перевірених сайтів та якість написаного опису виявлених та доведених вразливостей. Фіналісти отримають грошову винагороду, а також наш фірмовий сертифікат. Більше деталей дізнаєтеся пізніше.А поки заповнюй цю форму, аби надіслати заявку на участь у відборі.

Станьте частиною команди IT-Паросток!

Якщо ви обрали інтернатуру, та успішно прошли тестування, будь ласка, ознайомтесь з договорами, внесіть свої персональні дані та погодьтеся з їх умовами.

Відповіді на поширені питання:

 • Інтернатура від IT-Паростку безкоштовна?

  – Так, наша інтернатура повністю безкоштовна. Адже наша місія полягає у сприянні цифровізації та діджиталізації усіх процесів в Україні та підготовці спеціалістів. Оплата вашого навчання здійснюється за рахунок виконаних проектів та реалізованих грантових програм.

 • Навчання дистанційне?

  – Так, курс інтернатури у IT-Паростку повністю дистанційний. Однак ми дуже серйозно ставимося до наших договорів із інтернами. Ваше місце проживання не має значення, важливий лише стабільний доступ до Інтернету. Ми даємо унікальні можливості для набуття досвіду та працевлаштування, однак вимагаємо відповідального ставлення без пропусків та з належним рівнем віддачі.

 • Скільки часу займає інтернатура?

  – Як правило, кілька місяців. Однак, терміни інтернатури можуть відрізнятися в залежності від спеціалізації.

 • Ви гарантуєте працевлаштування?

  – Ми гарантуємо вам знання та навички для здобуття найбільш затребуваних професій на ринку праці. Ви отримуєте можливість самим обирати пропозиції, виходячи з власного досвіду та компетенції.

 • Який досвід потрібен для інтернатури?

  – Досвід залежить від спеціальності, на яку ви претендуєте. Представники курсів та ВУЗів знайдуть тут необхідний досвід та навички для здобуття бажаної роботи. Однак, для деяких позицій досвід не є необхідним критерієм.

 • Чи виплачуються інтернам стипендія?

  – Так, інтернам, які покажуть себе найкраще та принесуть користь проєктам над якими працюють, передбачена стипендія.