Напрямки інтернів:

DevOps

Інтернатура IT-Паростку

Мрієте про хорошу роботу, але бракує досвіду? Не впадайте у відчай, IT-Паросток відкриває безкоштовну інтернатуру для випускників курсів та ВУЗів!

Ми даємо унікальну можливість отримати всі знання, навички й компетенції для того, щоб стати затребуваним спеціалістом. Престижна робота ближче, ніж ви думаєте! Онлайн-інтернатура – це місток до роботи мрії.

Інтернатура від IT-Паростку – це не просто навчання. З нами ви почнете створювати круті проєкти з нуля, та що найважливіше, отримувати під них фінансування. Це справжня робота в команді над реальними проєктами, кошти на які можна і треба отримувати!

Переваги

Наша інтернатура дає унікальні переваги, що допоможуть вам у подальшому кар’єрному зростанні.

Реальний досвід

Ви берете участь у проєктах та запускаєте їх з нуля. Ви отримуєте безцінний досвід, в якому зацікавлені роботодавці

Розуміння аудиторії

На відміну від інших курсів, які роблять внутрішні проєкти, благоотримувачами у вашому випадку будуть реальні користувачі. Ви отримаєте точне розуміння того, що прагне потенційний замовник. Ці знання залишаться з вами назавжди.

Визнання

Інтернатура IT-Паростку – це не просто курси. Наші проєкти погоджуються іншими організаціями, в тому числі на державному рівні.

DevOps

Безкоштовний інтенсив: трансформація у професію майбутнього лише за два-три місяца

Одне натискання кнопки відокремлює вас від інтенсивності. Не гайте часу - акція обмежена!

Ми відкриваємо новий і затребуваний напрямок інтернатури у світовому IT-секторі: DevOps!
DevOps/DevSecOps – це найпоширеніша методологія розробки програмного забезпечення у світі, яку використовують 35,9% команд розробників програмного забезпечення.DevOps-інженери поєднують в одне ціле всі частини, з яких складається проект. Вони знають специфіку роботи програмістів, тестувальників, системних адміністраторів і допомагають спростити їх роботу. Вони розуміють потреби і вимоги бізнесу, його роль в процесі розробки - і будують процес з урахуванням інтересів замовника. Ми багато говорили про автоматизацію – автоматизацією DevOps-інженери займаються в першу чергу. Це дуже важливий аспект, в який також входить підготовка середовища. За останні 30 днів в Україні було відкрито більше 800 позицій DevOps, середня зарплата яких сягає $48`000/рік, а в США - $116`000/рік.Якщо зібрані тут статистика та факти DevOps щось і показують, так це те, що всі вони вказують на посилення тенденції до прийняття цього підходу організаціями та командами розробників програмного забезпечення.Попит на досвід DevOps означає, що вартість послуг і рішень на ринку зростає, і очікується, що це зростання продовжиться в найближчому майбутньому поряд з переходом до хмарних обчислень.
Які необхідні знання та навички?
Junior Strong/Middle Developer или Junior Strong/Middle Linux Sysadmin;знання англійської на рівні Pre-Intermediate;вміння писати скрипти під режим командного рядка (Linux/MacOs) або знання командного рядка Linux та основних утиліт.
Що ви отримаєте після успішного проходження інтернатури?
Досвід з IaC, Pipelines, AWS, GCP и Azure! Найкращих чекає запрошення на оплачувану інтернатуру за напрямком Kubernetes і після навчання – запрошення першу роботу в DevOps.
Ще декілька бенефітів, які ми пропонуємо
Ми проводимо стажування в режимі WorkShop – формат навчання, яке допомагає учасникам отримати знання і одразу застосувати їх на практиці для формування певних навичок.Гарантоване менторство від професійних спеціалістів.Даємо домашні завдання.Як мінімум, кожен із учасників, який пройде до кінця - отримає потрібні знання у сфері Terraform, Pipelines, AWS, GCP и Azure!
Що необхідно, аби приєднатися?
Аби потрапити до нас, необхідно пройти конкурс. Конкурс проводиться у формі успішного виконання тестового завдання. Успішне проходження завдання гарантує прийняття Кандидата на стажування. Критерій успішності — кандидати, котрі зможуть як мінімум відтворити перевірені прийоми, які застосовують світові IT-лідери, а якнайбільше – внести свою евристику. Більше деталей дізнаєтеся пізніше.

Станьте частиною команди IT-Паросток!

Якщо ви обрали інтернатуру, та успішно прошли тестування, будь ласка, ознайомтесь з договорами, внесіть свої персональні дані та погодьтеся з їх умовами.

Відповіді на поширені питання:

 • Інтернатура від IT-Паростку безкоштовна?

  – Так, наша інтернатура повністю безкоштовна. Адже наша місія полягає у сприянні цифровізації та діджиталізації усіх процесів в Україні та підготовці спеціалістів. Оплата вашого навчання здійснюється за рахунок виконаних проектів та реалізованих грантових програм.

 • Навчання дистанційне?

  – Так, курс інтернатури у IT-Паростку повністю дистанційний. Однак ми дуже серйозно ставимося до наших договорів із інтернами. Ваше місце проживання не має значення, важливий лише стабільний доступ до Інтернету. Ми даємо унікальні можливості для набуття досвіду та працевлаштування, однак вимагаємо відповідального ставлення без пропусків та з належним рівнем віддачі.

 • Скільки часу займає інтернатура?

  – Як правило, кілька місяців. Однак, терміни інтернатури можуть відрізнятися в залежності від спеціалізації.

 • Ви гарантуєте працевлаштування?

  – Ми гарантуємо вам знання та навички для здобуття найбільш затребуваних професій на ринку праці. Ви отримуєте можливість самим обирати пропозиції, виходячи з власного досвіду та компетенції.

 • Який досвід потрібен для інтернатури?

  – Досвід залежить від спеціальності, на яку ви претендуєте. Представники курсів та ВУЗів знайдуть тут необхідний досвід та навички для здобуття бажаної роботи. Однак, для деяких позицій досвід не є необхідним критерієм.

 • Чи виплачуються інтернам стипендія?

  – Так, інтернам, які покажуть себе найкраще та принесуть користь проєктам над якими працюють, передбачена стипендія.